Michal Hurych Photography
 czen

Autorské designové fotoobrazy do interieru:


Fotografie Michala Hurycha prezentované v galerii abstrakt a krajina je možné zakoupit jako originální autorské fotoobrazy. Jedinečnost děl je zajištěna limitovaným počtem max. 50 ks číslovaných originálů od jednoho motivu, které jsou na zadní straně obrazu opatřeny certifikátem a podepsány autorem.

Díla jsou adjustována na speciální hliníkové desce typu Alubond volně levitující v prostoru 2,5-3cm od stěny s pomocí zadního distančního rámu, toto provedení vytváří designově velmi zajímavý optický efekt a je proto předurčeno k instalaci především do moderně pojatých funkcionalistických interierů. Pro zájemce preferující klasické provedení lze po dohodě zarámovat obraz do kvalitního Al profilu Nielsen.


Pro zájemce z řad korporátní klientely preferujících kompletní dodávku obrazů většího rozsahu (např. Hotel, administrativní budova apd.) lze celý projekt realizace obrazů zpracovat zcela na míru – tedy zvolit i jiné motivy dle preferencí klienta, stejně tak rozměry a provedení díla lze volit zcela individuálně. V tomto směru má autor zkušenosti např. s dodávkou více než 750 ks interierových fotoobrazů pro významný hotelový řetězec a další realizace. Poskytnutí odpovídajících záruk je samozřejmostí.