Michal Hurych Photography
 czen

Michal Hurych – reklamní fotograf

Narozen 1971 v Praze, zkušenosti čerpané ve studiu Flaier od J.Fialy. Od roku 1997 do současnosti působí jako nezávislý reklamní fotograf se specializací na precizní foto architektury – interiér, exteriér, hotelovou fotografii a studiovou produktovou fotografii. Od počátku své profesionální dráhy klade ve své práci důraz na precizní a řemeslně dokonalé zpracování každého svěřeného fotografického zadání a zároveň vkládá do svých snímků i vlastní tvůrčí a kreativní invenci, i když schopnost realizovat zakázku přesně podle představ a zadání klienta zůstává pochopitelně jedním ze základních předpokladů vzájemné spolupráce.

V roce 2009 Michal Hurych vyvíjí vlastí jedinečný technický postup pro nasvícení interiérů a následné zpracování snímků, vhodný primárně pro realizaci fotografií hotelů. Tento počin následně vyústí v získání zakázky na kompletní vytvoření souboru reklamních snímků pro pražský hotel Intercontinental. Úspěšná realizace této zakázky následně Michalovi Hurychovi otvírá cestu ke spolupráci s předními českými hotelovými společnostmi CPI Hotels, Orea Hotels, a dalšími významnými hotely a firmami jako např. Sheraton, Royal Ricc, President, Harvey, Lázně Františkovy Lázně, Lázně Luhačovice aj.

Z ostatních referencí je možné jmenovat např. mnohaletou spolupráci s významnou architektonickou společností Helika, nadnárodními developerskými společnostmi Unibail-Rodamco, Point park Properties, dále stavebními firmami Skanska a Metrostav, nebo realizace zakázek pro firmy McDonalds, MasterCard, Steilmann aj.

V oblasti volné tvorby se Michal Hurych věnuje klasické velkoformátové fotografii krajiny a tvorbě abstraktních designových snímků detailů přírody. Tyto je možné také zakoupit jako originální autorské obrazy do interiéru. Více info najdete zde.